Activiteiten Grol 100 in Paasweekend.

dinsdag 18 januari 2022 om 15:15

Presentatie Voetbalplaatjesboek bij s.v. Grol.

Ook eieren zoeken met Pasen voor de jeugd in het kader van Grol 100.

In het aanstaande Paasweekend vinden er bij s.v. Grol een tweetal activiteiten plaats in het kader van het 100-jarig bestaan van de Groenlose voetbalclub. Niet alleen wordt er voor de allerjongste jeugd het traditionele Paaseieren zoeken georganiseerd, ook staat de presentatie van het voetbalplaatjesboek (deze ter gelegenheid van het eeuwfeest van de Grol) op het programma. Een en ander staat te gebeuren op Eerste Paasdag.     

De Paashaas en de Paaskip ontvangen de Groljeugd op de Halve Maan. De jeugd die daar welkom is, betreft onder 11, onder 10, onder 9, onder 8, F-pups en G-team. Overigens mogen de jeugdige Grolleden ook hun broertjes en zusjes meenemen. Dit is mogelijk voor kinderen in de leeftijd van 2 jaar tot en met groep 8 van de basisschool. Daarnaast krijgt ieder deelnemend kind een kleine attentie van de 100-jarige s.v. Grol.
Het uitbrengen van een nieuw voetbalplaatjesboek is zoals bekend mogelijk gemaakt door Albert Heijn Groenlo. Het eerste exemplaar van dit kleurrijke boek zal voorafgaande aan de thuiswedstrijd van Grol 1 tegen DCS 1 Zevenaar door ondernemer Bas Wallerbosch van AH aan voorzitter Hans Scheinck van de s.v. Grol worden overhandigd. Dit zal om 14.00 uur plaatsvinden in het sportcafé van Den Elshof. Het is de tweede maal dat Grol via deze supermarkt een plaatjesboek krijgt aangeboden voor haar jeugdleden.

Jubileumloterij

Daarnaast wordt in het komende Paasweekend, alsmede in de weken daarna ook weer de nodige aandacht geschonken aan de grootscheepse jubileumloterij, waarbij het de bedoeling is om in
totaal 10.000 loten van € 10,– per stuk aan de man en vrouw te brengen.
Weliswaar een behoorlijke opgave, maar daar tegenover staat wel dat de organisatie hiervoor een schatkamer vol met circa 150 prachtige, te winnen prijzen heeft te bieden met daarbij een
schitterende hoofdprijs in de vorm van een splinternieuwe auto van het merk Toyota.
Naast deze kanjer van een hoofdprijs zijn er prijzen te winnen als vakantie- en voetbalreizen,
fietsen, koelkast, televisie, gratis winkelen, tal van waardebonnen enzovoort, enzovoort.
De opbrengst van deze mammoetloterij wil de jubileumcommissie ten goede laten komen voor een cadeau, waarvan alle leden van jong tot oud kunnen profiteren. De trekking van de loterij is op
zaterdag 19 mei 2018 (Pinksterzaterdag). Een week later op 26 mei worden de circa
150 prijswinnaars uitgenodigd voor een gezellig samenzijn in het Sportcafé op het sportpark
Den Elshof, waarbij men te horen krijgt welke prijs aan een ieder wordt toegekend.
Bij deze bijzondere happening is iedereen van harte welkom.

Jubileumloten kunnen gekocht worden bij: Bruna – Beltrumsestraat, SCC De Mattelier –
Mattelierstraat, Sportcafé Sportpark Den Elshof – Oude Winterswijkseweg en online via de website:  Loten kopen

Door: Theo Huijskes.